Jaké jsou tabákové náplně?

Tabákové náplně Camel navržené exkluzivně pro naši technologii HeatFlow mění představu o zážitku z tabáku a umožňují objevovat svět nových chuťových vjemů.

Celý proces výroby tabákových náplní Camel od pěstitelů, kteří se starají o semínka, až po konečnou kontrolu kvality je cestou pečlivého výběru, odbornosti a dokonalosti. Abychom dosáhli bohaté škály chutí, pečujeme o tabák a přidáváme příchutě, které mu dodávají chuťové tóny od nádherně horkého tabáku až po ledový pocit navozený mentolem*.

Tabákové náplně Camel jsme exkluzivně navrhli pro zařízení Ploom X a na míru mu přizpůsobili naši inovativní technologii zahřívaného tabáku HeatFlow. V ní se jedinečným způsobem kombinují tradice a nejnovější inovace, jejichž výsledkem je výjimečné potěšení z tabáku v moderním kuřáckém světě. 

Náplně Camel v kombinaci s naší inovativní technologií HeatFlow vám nabízejí dokonalou chuť a potěšení z tabáku od prvního do posledního potáhnutí. 

Přečtěte si více o tom, jak dlouho náplně Camel vydrží.

 

* Aktualizace: od 23.října 2023 již ze zákona nelze prodávat ochucené tabákové náplně do zahřívačů tabáku. Více informací o zákazu a dostupných náplních se dočtete v našem článku: Barevný svět chutí zahřívaného tabáku s novým zákonem nekončí. 

Přístup na webové stránky a k výrobkům Ploom mají pouze stávající dospělí kuřáci. Výrobky Ploom nejsou pomůckou pro odvykání kouření a stejně jako všechny tabákové výrobky nejsou bez rizika.

Bylo vám již 18 let?

Ano