V několika jedinečných intenzitách

Camel pro Ploom

Tabákové náplně Camel, vytvořené pro Ploom, jsou první tabákovou směsí vytvořenou speciálně pro zahřívání. Jedná se o kombinaci dvou druhů prémiového tabáku – mikromletého a jemně řezaného – pro účinné uvolnění chuti. Zažijte uspokojení díky různým intenzitám tabáku, které připomínají tóny vanilky nebo krémové kávy.

UŽ VÍCE NEŽ STO LET NA SCÉNĚ

Proč právě tabák Camel?

Značka Camel se zrodila v roce 1913. A nestala se jen první americkou značkou cigaret: jednalo se o vůbec první průmyslově vyráběné cigarety na světě. Ne náhodou se proto rodišti nových cigaret Camel, městu Winston-Salem, přezdívá „Camel City“.
Tabáky Camel vybočují z řady, jsou jedinečné, ale přitom ctí tradice. Během sta let se změnilo mnohé, ale legendární značka zůstala věrna své pověsti. Základ tabákových směsí Camel (ActivBlend) stále tvoří vytříbená kombinace tří základních odrůd tabáku — světlého tabáku Virginia, tmavého drobnolistého tabáku Oriental a tabáku Burley.
OBJEVTE INTENZITY TABÁKOVÝCH NÁPLNÍ CAMEL

Jarní novinky

Svěží příchutě

Kartony

TRADIČNĚ I V MODERNÍM STYLU

Jak a kde koupit náplně Camel?

Každý zletilý uživatel si tabákové náplně Camel do svého zařízení Ploom X může pořídit snadno a rychle. Ať už osobně na některém z tradičních prodejních míst s tabákovými výrobky, nebo pohodlně online v e-shopu s kompletní nabídkou všech druhů náplní Camel a příslušenství Ploom. K dispozici je též ekologická dovážková služba SuperPloomer a během oblíbených akcí a festivalů též nepřehlédnutelné designové pop-up stores Ploom.
Přístup na webové stránky a k výrobkům Ploom mají pouze stávající dospělí kuřáci. Výrobky Ploom nejsou pomůckou pro odvykání kouření a stejně jako všechny tabákové výrobky nejsou bez rizika.

Bylo vám již 18 let?

Ano