Logo

JE ČAS ZAŽÍT NĚCO OPRAVDU JEDINEČNÉHO

Co je Ploom X Advanced?

Ploom X Advanced je jedinečnou kombinací autentické chuti, revoluční technologie HeatFlow a individuálního stylu – to vše přináší jedinečný požitek ze zahřívaného tabáku. Objevte moderní volbu pro moderní svět.

Co je Ploom X Advanced?
Krása a výkon
Špičková technologie v elegantním designu.
Spuštění jedním dotykem
Revoluční technologie bez tlačítek přináší snadnou ovladatelnost. Říkáme jí IntuiTouch.
Stvořený pro dlouhou výdrž
Prvotřídní materiály pro prémiové provedení zařízení, které obstojí ve zkoušce časem. Hliníkové tělo chrání technologii HeatFlow.
Stane se přirozenou součástí vašeho života
Ergonomický tvar Ploom X Advanced perfektně padne do každé ruky a díky kompaktnosti ho můžete mít stále s sebou.
Méně zbytkového tabáku
Ploom X Advanced zanechává po každém použití minimální množství tabáku.
Vyčištění během několika vteřin
Čištění zařízení Ploom X Advanced trvá pouhých 5 vteřin, zařízení při tom nemusíte rozebírat.
Rychlé zahřívání
Ploom X Advanced dosáhne během chvilky optimální teploty. Od spuštění k prvnímu potáhnutí už za 25 sekund.
20 použití na jedno nabití
Až 20 použití na jedno nabití. Ploom X Advanced je připraven vždy, když jste připraveni vy.
Objevte technologii Heatflow
Revoluční technologie HeatFlow tabák rovnoměrně zahřívá při optimální teplotě, takže si užijete chuť tabáku od prvního až do posledního potáhnutí.
Navržený pro proudění vzduchu
Ploom X Advanced umožňuje plynulé a snadné proudění vzduchu okolo náplně v okamžiku zahřívání. Výsledkem je autentická a plná chuť tabáku.
Příjemná vůně
Ploom X Advanced je navržen jako zařízení pro zahřívaný tabák, který se díky tomu nepřipaluje a nevzniká nepříjemný zápach. Cítíte jen příjemnou vůni.
Ploom X Advanced k vám promlouvá
Ploom X Advanced má intuitivní a snadné ovládání. Citlivé LED diody vás informují o začátku a konci užívání, o nutnosti nabít zařízení Ploom X Advanced a o dalších věcech. Jako by s vámi zařízení mohlo mluvit.
X znamená Xtra prezentace
Vyjádřete svoji osobnost díky atraktivním odnímatelným předním panelům.
Vyberte si svůj styl
Přizpůsobte si Xtra zážitek ze zahřívaného tabáku podle sebe. Vyberte si barvu zařízení, některý z atraktivních barevných předních panelů nebo prvotřídní příslušenství. Ploom X Advanced si můžete zkrátka upravit podle svého vkusu.
Ochrana Ploom X Advanced
Chraňte své zařízení Ploom před otisky a škrábanci a pořiďte si zadní kryt nebo přenosné pouzdro.
Příslušenství pro každý okamžik
Ať už hledáte něco, co by odpovídalo vašemu životnímu stylu, něco praktického na cesty nebo jen něco, co by vám ještě více zpříjemnilo pobyt doma či v autě, široký sortiment příslušenství Ploom vám toto vše poskytne.
Nejkvalitnější tabák
Výběr tabáku je dovednost, která začíná vyhledáním a použitím nejkvalitnějších tabákových listů tak, abyste si naplno užili autentickou a plnou chuť a vůni tabáku.
Plná chuť díky ActivBlend
ActivBlend je naše unikátní tabáková směs speciálně navržená pro zařízení Ploom. Její základ tvoří vysoce kvalitní tabákové listy odrůd tabáků Virgina, Burley a Oriental. Navíc obsahuje přidanou tabákovou vrstvu, která dodává chuť pravého tabáku. V kombinaci s výkonným systémem HeatFlow nabízí autentickou a bohatou chuť tabáku.
Vyrobeno s péčí
Celý proces výroby náplní Camel, od pěstitelů, kteří se starají o semínka, až po konečnou kontrolu kvality, je cestou pečlivého výběru, odbornosti a dokonalosti.
Přístup na webové stránky a k výrobkům Ploom mají pouze stávající dospělí kuřáci. Výrobky Ploom nejsou pomůckou pro odvykání kouření a stejně jako všechny tabákové výrobky nejsou bez rizika.

Bylo vám již 18 let?

Ano