Moderní požitek z tabáku

Objevte zahřívaný tabák

CO JE ZAHŘÍVANÝ TABÁK?

Inovativní alternativa ke klasickým druhům cigaret

Stále více dospělých kuřáků přemýšlí o alternativách kouření. Pokud i vy patříte k těm, kteří hledají možnosti, čím nahradit cigarety s potenciálem snížit související rizika¹, zvažte zahřívaný tabák. Ploom využívá jedinečnou technologii pro zahřívání tabáku. Nedochází k jeho spalování, a tak poskytuje požitek z chuti skutečného tabáku Camel bez kouře. Ploom je ohleduplnější k osobám ve vašem okolí a méně rizikový¹ ve srovnání s kouřením cigaret. 
JAKÉ JSOU VÝHODY ZAHŘÍVANÉHO TABÁKU?

Snížení potenciálu možných rizik

Pokud hledáte moderní způsob, jak si vychutnat plnou a intenzivní chuť tabáku, který má zároveň snížený potenciál rizika oproti kouření, Ploom představuje ideální volbu¹.
90-95% průměrné snížení obsahu 9 toxických látek¹
  • Výrobek se sníženým potenciálem rizika Ploom X Advanced je inovativní zahřívaný tabákový výrobek, který má dle našeho názoru významný potenciál jako výrobek se sníženým rizikem oproti kouření cigaret.
  • 90-95% snížení Ploom X Advanced vykazuje v průměru 90-95% snížení obsahu 9 složek, které Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje v cigaretovém kouři snížit.
  • Žádný tabákový výrobek není bezpečný Důležité: To neznamená, že užívání Ploom X Advanced a zahřívaného tabáku je bezpečné nebo eliminuje zdravotní rizika a rizika závislosti spojená s užíváním tabáku. Žádný tabákový výrobek není bezpečný.

V čem spočívá rozdíl?

Naše šikovná tabulka vám pomůže pochopit rozdíly mezi tabákovými výrobky – zahřívaným tabákem, e-cigaretami a kouřením cigaret.
JAK PŘÍSTROJ NA ZAHŘÍVÁNÍ TABÁKU FUNGUJE?

Uvnitř zařízení Ploom X Advanced

Unikátní technologie HeatFlow uvnitř zařízení Ploom zaručuje optimální proudění vzduchu a umožňuje tak jemné zahřívání tabákové náplně zvenčí, aby se minimalizoval výskyt zuhelnatění a vy si tak mohli vychutnat bohatou a plnou chuť tabáku Camel. Udržuje optimální teplotu během celé relace pro maximální potěšení z tabáku od prvního do posledního potáhnutí. 
Spustit video
OBJEVTE NAŠE PRODUKTY

Prozkoumejte portfolio Ploom

Prohlédněte si náš sortiment zařízení Ploom X a příslušenství, které obohatí váš požitek ze zahřívaného tabáku.

Objevte Ploom X Advanced

Jste připraveni na zcela jedinečný požitek ze zahřívaného tabáku Camel?

Ploom X Advanced představuje jedinečnou kombinaci bohaté chuti, rafinované technologie zahřívání a osobního stylu – spojením vzniká dokonalé potěšení z nahřívaného tabáku, od prvního až do posledního potáhnutí.        

Camel tabákové náplně krabička

Ploom X startovací sada

Startovací sada Ploom X Advanced - Black zařízení a Camel krabičky náplní Gold, Silver, Tan a Burgundy

Ploom X Advanced zařízení

5 zahřívačů tabáku Ploom X Advanced v barvách Navy Blue, Champagne Gold, Silver, Slate Grey a Black

Jste připraveni Ploom X vyzkoušet?

Vyzkoušejte Ploom X ve startovacím balíčku

Nyní, když víte, co je to zahřívaný tabák a zařízení Ploom X Advanced, je čas ho poznat osobně. Je čistě na vás, jak si balíček nakombinuje. 

Zjistěte o zahřívaném tabáku více informací

24.10.2023 - 4 minuty čtení

Alternativy kouření: Rozdíl mezi tabákovými náplněmi a e-liquidy 

Přejít na článek

6.11.2023 - 4 minuty čtení

Ploom X od A do Z: komplexní uživatelský průvodce

Přejít na článek

18.9.2023 - 2 minuty čtení

Zahřívám, zahříváš, zahříváme aneb 5 výhod přístrojů na zahřívání tabáku

Přejít na článek

,,,,
¹Založeno na strojově měřených údajích porovnávajících 9 škodlivých složek, které WHO doporučuje snížit v cigaretovém kouři, naměřených v kouři standardní referenční cigarety (1R6F) a ve výparech z Ploom X Advanced.
 
²Srovnání s kouřením cigaret na základě senzorického testu porovnávajícího intenzitu zápachu ve vzduchu po vytvoření kouře z cigarety Camel Blue a páry z Ploom X Advanced (Rich, Fresh a Berry Fresh). Testy byly provedeny 12 odborníky externích laboratoří v Německu.  Všichni členové komise byli vybráni a proškoleni podle normy DIN EN 13725:2003.​
 
³Srovnání s kouřením. Vědecké studie SRA provedené na Ploom 3.0 s náplní Ploom 3.0 (nemetalizovaná CP).
 
⁴Srovnání s kouřením cigaret na základě senzorických testů porovnávajících intenzitu zápachu na lidských vlasech a ve 100% bavlně vystavených kouři z cigarety Camel Blue a výparům z Ploom X Advanced (bohatá, svěží a ovocná příchuť). Testy byly provedeny 12 odborníky externích laboratoří v Německu. Všichni členové komise byli vybráni a proškoleni podle normy DIN EN 13725:2003.​
 
⁵Srovnání s kouřením cigaret po použití na základě senzorického testu porovnání intenzity zbarvení zubů vystavených kouři ze standardní referenční cigarety (1R6F) a výparům z Ploom X Advanced (bohatá, svěží a ovocná příchuť). Testy byly provedeny externí laboratoří v Japonsku. Pro tuto studii byly použity zuby s odkazem na normu ISO 28399. Vědecké studie SRA provedené na přípravku Ploom 3.0 s náplastí Ploom 3.0 (nemetalizovaný CP).
Přístup na webové stránky a k výrobkům Ploom mají pouze stávající dospělí kuřáci. Výrobky Ploom nejsou pomůckou pro odvykání kouření a stejně jako všechny tabákové výrobky nejsou bez rizika.

Bylo vám již 18 let?

Ano