Mohu dokoupit příslušenství k zařízení Ploom X?

Ano. Máme celou řadu praktického příslušenství, které je kompatibilní s Ploom X. Vytvořili jsme příslušenství, které vám používání Ploom X usnadní, jako např. napájecí adaptér Ploom X, dobíjecí stanicedržák do auta a nabíjecí USB kabel. Díky tomu bude vaše zařízení Ploom X vždy nabité a připravené k použití. 

Dále je tu příslušenství, díky kterému snadno udržíte zařízení čisté, např. čisticí tyčinky Ploom X, které udržují zařízení Ploom X dokonale čisté a výkonné. 

Ploom X si můžete také přizpůsobit podle sebe díky příslušenství v mnoha stylových provedeních, jako jsou barevné přední panely a propracované zadní kryty, které jsou k dispozici z tkaniny nebo v koženém provedení a v různých barvách. 

Praktický a zádoveň stylový doplněk je přenosné pouzdro, které je dostupné v černé, šedé, modré, zelené, fialové a červené barvě, aby si každý vybral podle svého.  

Více informací najdete na našem webu

Spustit video
Přístup na webové stránky a k výrobkům Ploom mají pouze stávající dospělí kuřáci. Výrobky Ploom nejsou pomůckou pro odvykání kouření a stejně jako všechny tabákové výrobky nejsou bez rizika.

Bylo vám již 18 let?

Ano